Kalendarz wydarzeń

Wesołego Alleluja !!!

Utworzono: Piątek 14 Kwiecień 2017, 11:21

ZGrani koszyczek do święconki mają już przygotowany !!! Radosnego, wiosennego nastroju, miłych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz niespodzianek od zajączka z okazji Świąt Wielkanocnych życzy Ekipa ZGranych Zielonogórzan 50+ :-) :-) :-)

Czytaj więcej

Wkrótce Wielkanoc, przykica Zając !!!

Utworzono: Środa 5 Kwiecień 2017, 14:31

Święta Wielkanocne już za kilka dni, więc przygotowania czas zacząć. My od 6 kwietnia startujemy ze specjalnymi ofertami, które znajdziecie klikając w zakładkę Wielkanoc. Staraliśmy się nasze propozycje dopasować do wymagań, jakie stawiają przed nami Święta. Każdy pragnie, aby święta przygotować niedrogo, ale wykwintnie, aby cała rodzina była uśmiechnięta i szczęśliwa. Wybierajcie nowe ubrania dla siebie i dla najmłodszych, gry i zabawki, książki, ekologiczne jajka, słodycze oraz obrusy i dekoracje w specjalnych cenach z Kartą ZGrani Zielonogórzanie 50+. Do 15 kwietnia korzystajcie i oszczędzajcie. Gorąco zachęcamy !!!

Czytaj więcej

1.04.2017r. - sobota Piknik konsultacyjny na Wzgórzach Piastowskich !!!

Utworzono: Czwartek 30 Marzec 2017, 10:32

Już w najbliższą sobotę tj. 1.04.2017r. zapraszamy całe rodziny w imieniu Pana Prezydenta Jana Kubickiego na Piknik Konsultacyjny na Wzgórzach Piastowskich w godzinach 13:00-16:00. Na pikniku przestawione będą koncepcje zagospodarowania Wzgórz Piastowskich. Będziemy i ZGrana Rodzina !!! Szukajcie nas i naszych Partnerów pod ogromnym namiotem, gdzie przygotowanych będzie 10 stanowisk twórczych. W naszym namiocie powstaną ozdoby wielkanocne, pisanki, kolorowanki, baranki oraz kartki świąteczne. Będzie także strefa relaksu i wyciszenia, gdzie będzie można posłuchać ulubionych bajek. Dla aktywnych sportowo Rajd Rowerowy, bieg po zdrowie, marsz Nordic Walking. Poza tym pokazy taneczne, przejażdżki konne i bryczką, spotkania z koszykarzami i żużlowcami, dmuchane zamki oraz animacje dla najmłodszych. Także pokazy Skokoloco, gry i zabawy z piłką, namiot Muzeum Wojskowego z Drzonowa oraz szybowiec Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.Budowana będzie kolorowa wieża z kartonów, a policja będzie znakować rowery. Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie www.zgranarodzina.pl klikając w zakładkę Piast Igrzyska !!!

Czytaj więcej

Pierwsze Warsztaty dla ZGranych 50+ już za nami !!!

Utworzono: Poniedziałek 27 Marzec 2017, 09:43

W sobotę 25 marca 2017r. spotkaliśmy się na twórczych warsztatach dla ZGranych Zielonogórzan 50+ . Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i tak liczny i aktywny udział. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze i wiele cennej wiedzy praktycznej i teoretycznej wynieśliście z warsztatów. Pragniemy również gorąco podziękować naszym Partnerom, którzy solidnie i profesjonalnie przygotowali się do tego wydarzenia, a byli z nami: GARDENION, LEŚNY ZAKĄTEK, DECO, JAGO-OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH, OTOFOTO, EKOGANIK, SKANSEN OCHLA, ZIELARNIA HYGEA-CUDA NATURY, DOM HARCERZA, LEROY MERLIN. Do zobaczenia na następnych warsztatach :-)

Czytaj więcej

W sobotę 25 marca 2017r. ZGrani na warsztatach zameldowani!

Utworzono: Środa 22 Marzec 2017, 09:59

Chcesz naprawdę poczuć w sercu wiosnę? Masz Kartę ZGrani Zielonogórzanie 50+? Przyjdź na Warsztaty Kreatywne do Palmiarni Zielonogórskiej już w tą sobotę w godzinach 12:00 – 14:00. Czeka na Was sadzenie cebulek kwiatowych, nauka haftu krzyżykowego, wicie palemek wielkanocnych, malowanie baranków ceramicznych,a także wyrób biżuterii i zdobienie świec metodą decoupage. Dowiecie się też sporo o zdrowym stylu życiu, przygotujecie zdrowe, pożywne śniadania, a także poznacie tajniki ziół. Zapoznacie się ze sposobami mieszania farb i prawidłowego malowania, a dla pasjonatów fotografiki przygotowaliśmy lekcję nauki podstaw fotografii na własnych aparatach. ZAPRASZAMY !!!

Czytaj więcej

Podsumowanie Akcji "Aktywni 50+" !!!

Utworzono: Poniedziałek 20 Marzec 2017, 09:23

Dnia 18 marca 2017r. o godzinie 12:00 w PALMIARNI ZIELONOGÓRSKIEJ odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „Aktywni 50+” oraz wręczenie nagród zwyciężczyni plebiscytu „Gazety Lubuskiej” Pani Bogumile Bębenek. Pani Prezydent Wioletta Haręźlak wręczyła zwyciężczyni prezent od Programu ZGrani Zielonogórzanie 50+. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Partnerów Akcji, którym serdeczne podziękowania złożyła Pani Prezydent. Miło nam, że jako Parter mogliśmy brać udział w takim przedsięwzięciu, bowiem przypominamy, że celem naszego Programu jest motywowanie i zachęcanie Zielonogórzan do aktywnego spędzania czasu.

Czytaj więcej

Panie ZGrane na Dzień Kobiet wyszykowane !!!

Utworzono: Piątek 3 Marzec 2017, 12:08

Od dziś rozpoczynamy sezon ofert na Dzień Kobiet, który potrwa do 8 marca 2017r. Szczegóły ofert znajdziecie w zakładce – oferty specjalne z Okazji 8 Marca. Nasze propozycje skonstruowaliśmy w taki sposób, by można zaplanować nie tylko upominek dla swojej Pani, ale także wspólne wyjście na pizze czy ciastko. Same Panie również znajdą coś dla siebie, może wymarzona sesja zdjęciowa czy porady u dietetyka albo nasionka na wiosenne kwiaty? Specjalne propozycje czekają na Was ze specjalnymi rabatami... i nie zapomnijcie o swojej Karcie ZGrani Zielonogórzanie 50+ !!!! ZAPRASZAMY !!!

Czytaj więcej

Święto Babć i Dziadków już niedługo !!!

Utworzono: Piątek 13 Styczeń 2017, 13:21

Od 14 stycznia 2017r. ruszają oferty na zbliżające się Wasze Święto – Dzień Babci i Dziadka. Wchodząc w zakładkę: Oferty Na Dzień Babci i Dziadka znajdziecie propozycje przygotowanie przez Naszych Partnerów specjalnie na tę okazję. Wśród wielu kategorii wybraliśmy te, które najbardziej odpowiadają Waszym potrzebom, czyli: zadbaj o swoje zdrowie, zadbaj o dobry wzrok, upominkowe słodkości. Natomiast w wspólnie z wnukami możecie skorzystać z wyjścia do pizzerii czy kawiarni , a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wnukami czy wybrać się na rodzinne warsztaty kulinarne. Oferty ważne są do niedzieli 22 stycznia 2017r. Jednocześnie wszystkim Babciom i Dziadkom pragniemy złożyć życzenia wielu cudnych chwil spędzonych ze swoimi wnukami :-)

Czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Utworzono: Piątek 23 Grudzień 2016, 12:01

Wszystkim ZGranym Świąteczne życzenia przesyłamy. Niech te Święta będą dla Was ciepłe, rodzinne, radosne i przepełnione ludzką życzliwością. Niechaj magia Świąt przepełni Wasze serca, która przekazywana będzie z pokolenia na pokolenie .Niechaj przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Wesołych Świąt !!!

Czytaj więcej

Za chwil parę Święta !!!

Utworzono: Środa 7 Grudzień 2016, 11:03

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, jednak … aby był wyjątkowy, należy się odpowiednio wcześniej przygotować. Nie jest bowiem tak, że Święta zorganizują się same i nawet wybierając wersję minimalistyczną, czeka nas planowanie, sprzątanie, kupowanie i szykowanie. Dlatego my już jesteśmy gotowi z ofertami świątecznymi, które znajdziecie po wejściu w zakładkę – oferty świąteczne. Znajdziecie tu pomysły na świąteczne dekoracje, prezenty, a nawet możecie zamówić catering z wigilijnymi potrawami z rabatem. Nasza Karta pomaga także w wyborze eleganckiego i wyjątkowego stroju dostosowanego do wieczornej kolacji. Tylko korzystać ! Niech ten czas przedświąteczny będzie dla Was spokojniejszy i radośniejszy, a przygotowania zaplanowane i oszczędne, bo to jest między innymi jeden z celów Karty ZGrani Zielonogórzanie 50+, którą posiadacie!

Czytaj więcej

Ruszyło głosowanie na uczestników Akcji Metamorfozy „Aktywni 50+” !!!

Utworzono: Poniedziałek 7 Listopad 2016, 15:52

W castingu dnia 5.11.2016 w naszej Palmiarni wyłoniona została 20 uczestników metamorfoz „Aktywni 50+” . Ich dalsze losy są teraz w Waszych rękach, gdyż od dziś do 13.11.2016 r. możecie głosować na swoich faworytów w plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Lubuską na stronie: http://zielonagora.naszemiasto.pl/. 10 uczestników z największą ilością głosów zostaję zakwalifikowana do Pierwszego Etapu metamorfoz, który rozpoczyna się 17.11.2016r, a kończy 15.01.2016r. W tym czasie zostaną oni poddani wszelkim zabiegom, dzięki którym będą przechodzili zewnętrzną i wewnętrzną przemianę. Następnie to Wy ocenicie poprzez głosowanie na stronie Gazety Lubuskiej, którzy uczestnicy przeszli największą zmianę i na tym etapie zostaje 5 uczestników. Ostatecznie zwycięzcą będzie jedna osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w głosowaniu od 17 lutego do 24 lutego. Wśród nagród są vouchery na treningi, zabiegi kosmetyczne, wyjazdy turystyczne warte kilka tysięcy złotych.

Czytaj więcej

Od dziś rusza akcja "Aktywni 50+"

Utworzono: Wtorek 18 Październik 2016, 13:13

Dziś o godzinie 11:00 w Ratuszu z udziałem Pani Prezydent Wiolety Hareźlak dbyła się konferencja prasowa dotycząca rozpoczęcia akcji „Aktywni 50+”. Uczestnikami akcji są osoby, które ukończyły 50 rok życia, są aktywne w różnych dziedzinach, takich jak kulturalna, sportowa, plastyczna, muzyczna, wolontariat i inne, a także zarażają nią inne osoby. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie Karty ZGani 50+. Patronat honorowy objęła Pani Prezydent Miasta Zielona Góra Wioleta Haręźlak, a całą akcję organizuje Centrum Metamorfoz, „ZGrani Zielonogórzanie 50+” oraz Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Akcja trwa od 17.11.2016 do 28.02.2018 zaczynamy z 20 uczestnikami; z 10 osobami pracujemy w I etapie, z 5 osobami w II etapie. Będą to osoby z Zielonej Góry, które posiadają kartę „ZGrani Zielonogórzanie 50+” i zgłoszą się do akcji spełniając warunki regulaminu oraz – do poszczególnych etapów - zostaną wybrane w trzech plebiscytach (głosowaniach) na stronach internetowych patronów medialnych. Celem naszej akcji jest m.in. przekonanie jeszcze większej ilości mieszkańców Zielonej Góry o tym, że jest to miasto przyjazne osobom po 50 roku życia. Nasze miasto propaguje wszelkie sposoby aktywności i spędzania wolnego czasu. Nagrodę dla zwycięzcy będzie nie tylko nowy wygląd, zdrowsze ciało, lepsze samopoczucie, ale i nagrody rzeczowe do Partnerów akcji. Zgłoszenia składać można osobiście w naszym biurze w Ratuszu lub na naszej stronie: www.zgrani50.pl lub wyślij swój formularz na: info@centrummetamorfoz.pl.

Czytaj więcej

Prezentacja aplikacji mobilnej dla Partnerów już za nami !!!

Utworzono: Środa 28 Wrzesień 2016, 16:48

Dziś w Hotelu Ruben odbyło się spotkanie z Partnerami Programów ZGrana Rodzina i ZGrani Zielonogórzanie 50+. Ambasadorzy programu prezentowali aplikację mobilną. Mówiliśmy o możliwościach aplikacji, o jej instalacji, o prezentowaniu ofert Partnerów i jej funkcjonowaniu. Odpowiadaliśmy na liczne pytania Partnerów i rozwiewaliśmy wszelkie wątpliwości. Dzisiejsze spotkanie to także możliwości rozmowy o spostrzeżeniach Partnerów co do Programu. Rozmawialiśmy o pomysłach na jeszcze lepsze funkcjonowanie Programów, o nowych ofertach i czasowych promocjach. Na tą chwilę mamy pobranych dokładnie 658 aplikacji na ZGraną Rodzinę i 212 w Programie ZGrani Zielonogórzanie 50+.

Czytaj więcej

Aplikacja mobilna ZGrani Zielonogórzanie 50+ dla systemu Android !!!

Utworzono: Wtorek 13 Wrzesień 2016, 12:48

To już dziś rozpoczynamy oficjalnie kampanie promującą naszą aplikację mobilną ZGrani Zielonogórzanie 50+ dla systemu Android. Uroczyste uruchomienie usługi odbyło się dzisiaj w Ratuszu konferencją prasową z udziałem Prezydenta Miasta Zielonej Góry Janusza Kubickiego oraz lokalnych mediów. Oddajemy w Wasze ręce aplikację, dzięki której zyskujecie dostęp do wszystkich aktualnych ofert programu, a także macie możliwości wyszukania konkretnej interesującej Was oferty w pobliżu. Zawsze macie pod ręką oferty, z których korzystacie najczęściej dodając je do ulubionych. Aplikacja ta ułatwia przeglądanie ofert po kategoriach dzięki wyszukiwarce, a zainstalowana na Twoim telefonie zastępuje Twoją kartę, a to pozwala na przeniesienie danych użytkownika z karty plastikowej na Twój telefon. Już dziś zainstaluj aplikację wchodząc na stronę www.aplikacja.zgrani50.pl lub korzystając ze sklepu Google Play i ciesz się ze wszystkich proponowanych możliwości.

Czytaj więcej

Ważna informacja o wydawaniu duplikatów Kart !!!

Utworzono: Środa 6 Lipiec 2016, 10:24

Przypominamy, jeżeli zgubiłeś swoją Kartę ZGrani Zielonogórzanie 50+, możesz zamówić duplikat płatny 20 zł. Wpłaty można dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na konto: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Długa 13 65-⁠401 Zielona Góra numer konta: PKO BP 57 1020 5402 0000 0502 0247 9855 temat przelewu: duplikat Katy ZGrani Zielonogórzanie 50+ oraz imię i nazwisko posiadacza Karty. Z potwierdzeniem wpłaty oraz dowodem osobistym zapraszamy do naszego biura w Ratuszu po odbiór karty, która zostanie wydana od ręki.

Czytaj więcej

I już Karta z numerem 24.000 wydana !!!

Utworzono: Czwartek 14 Kwiecień 2016, 14:52

Nasz Program ZGrani Zielonogórzanie 50+ to bez wątpienia hit na skalę miasta Zielona Góra. Świadczy o tym numer karty 24.000 wręczony dziś uroczyście Pani Józefie Błockiej w Ruben Hotel. Przeszczęśliwa Pani Józefa odebrała Kartę z rąk Pani Prezydent Wiolety Haręźlak. Uroczystość przebiegła w nadzwyczaj miłej i ciepłej atmosferze. Była to również okazja do podziękowania Naszym Partnerom. Najbardziej aktywni zostali wyróżnieni i otrzymali certyfikaty programu. Warto nadmienić, że suma wydanych Kart obu Programów wynosi już 55.000 !!! Programy cieszą się nieustającym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Dziękujemy, że jesteście z nami!!!

Czytaj więcej

Z Kartą 50+ przed Wielkanocą pełen luz...

Utworzono: Czwartek 17 Marzec 2016, 13:02

Zajączek zakicał z koszykiem pełnym atrakcyjnych ofert świątecznych. Znajdziesz je po wejściu w zakładkę - Specjalne Oferty Wielkanocne. Z naszą Kartą zawsze tanio, pomysłowo, oryginalnie i kolorowo! Każdy znajdzie coś dla siebie, na swój świąteczny stół i dekoracje, które są estetycznym i nieodłącznym elementem świąt. Dla zabieganych i zapracowanych gospodyń proponujemy catering z tradycyjnymi potrawami wielkanocnymi. Podsuniemy pomysły na podarki zajączkowe dla najmniejszych członków rodziny. Dekoracje ze świeżych kwiatów ciętych, nowe obrusy oraz czekoladowe jaja i zające to wszystko sprawi, że do Waszych domów zawita nie tylko atmosfera świąteczna, ale także wiosna !!! A więc tylko korzystać, bo święta już za tydzień...

Czytaj więcej

ZGrani na Dzień Kobiet przygotowani!!!

Utworzono: Wtorek 1 Marzec 2016, 09:53

Od dziś ruszyły świeżutkie oferty z Okazji Dnia Kobiet! Przez cały tydzień mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli korzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnych rabatów na wybrany asortyment. Nie ulega wątpliwości, że w szczególności naszą propozycję kierujemy do Pań, natomiast Panowie wybierają niespodzianki dla swych wybranek tylko z Kartą ZGrani Zielonogórzanie 50+. Wśród naszych wyjątkowych propozycji znalazł się Teatr Lubuski i 10zł rabatu na bilety, w wybranych kawiarniach aż 50% na kawę! Kwiaty to zawsze miły i elegancki prezent, więc i o specjalnych cenach na bukiety nie zapomnieliśmy. Panie mogą korzystać również z oferty salonu kosmetycznego, a tam 15% rabat na masaże i zabiegi na ciało. Z pewnością 20% zniżki na biżuterię i książki ucieszy niejedną Panią, dostępne także 15% upustu na pizzę i aż 55% zniżki na sesję zdjęciową. Jak widać u nas nigdy nie wieje nudą, zawsze coś się dzieje... i już wkrótce zajączek zakica z koszykiem pełnym atrakcji świątecznych. Obserwujcie nas także na facebooku, czekamy na Was!!! Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej

Rok 2015 już za nami...

Utworzono: Wtorek 5 Styczeń 2016, 10:43

Koniec roku i początek to czas podsumowań, statystyk i chwalenia się sukcesami i osiągnięciami. My również mamy się czym pochwalić, na koniec 2015 roku liczba wydanych Kart ZGrani Zielonogórzanie to 22.970 !!! Bez wątpienia ta ilość jest dowodem na niesamowity sukces Programu. Cieszymy się, że zyskał Wasze poparcie i ogromną popularność. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sugestiom postanowiliśmy kolejną edycję Karty ZGrani Zielonogórzanie 50+ wydać już jako bezterminową, mając nadzieję, ze Program trwać będzie jeszcze długo. Pragniemy, aby popularność programu cały czas utrzymywała się na wysokim poziomie, więc staramy się o coraz bogatszą ofertę. A Państwa gorąco zachęcamy do korzystania z przygotowanych propozycji. Osoby, które jeszcze nie posiadają Karty zapraszamy do złożenia wniosku osobiście lub na naszej stronie: www.zgrani50.pl

Czytaj więcej

Święta tuż...tuż...

Utworzono: Piątek 27 Listopad 2015, 10:41

Za miesiąc Święta Bożego Narodzenia, a my już jesteśmy przygotowani ze specjalnymi ofertami. Znajdziesz je po wejściu w zakładkę - oferty świąteczne. Mamy nadzieję, że Karta ZGrani Zielonogórzanie 50+ będzie pomocna zarówno w przygotowaniu dekoracji w domu, jak i podsunie pomysły na prezenty pod choinkę. Smakosze wigilijnych potraw mogą zamówić catering z rabatem. Karta pomoże także w wyborze eleganckiego i nowego stroju, który będzie dopełnieniem świątecznej atmosfery. A więc tylko korzystać! Różnorodność propozycji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych !!!!

Czytaj więcej

KARTA Z NUMEREM 22.000 JUŻ WYDANA !!!

Utworzono: Poniedziałek 28 Wrzesień 2015, 15:06

Pani Danuta Mikita jest posiadaczką jubileuszowej - 22.000 Karty ZGrani Zielonogórzanie 50+ . Odebrała ją uroczyście dziś w Hotelu Ruben z rąk Pani Prezydent Wioletty Haręźlak. Pani Danucie towarzyszył mąż, Pan Henryk Mikita, który otrzymał Kartę z numerem 22.001. Gratulujemy!!! Na uroczystość zaproszeni byli także Partnerzy Programu, którzy odebrali Certyfikaty z podziękowaniami za współpracę . Program wciąż się rozwija, wniosków ciągle przybywa, a ambasadorzy Programu dbają o nowe i atrakcyjne oferty. Sięgamy po Partnerów ogólnopolskich – w ofercie Programu pojawiają się rabaty ośrodków wczasowych, pensjonatów oraz ośrodków sanatoryjnych. Najważniejsze dla nas jest to, że Program cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, dziennie odwiedza nas około 100 osób i około 50 wniosków spływa drogą internetową. Władze miasta i koordynatorzy deklarują nieustający rozwój programu, a wszystko po to, by Zielonogórzanie wyjątkowo czuli się w swoim mieście.

Czytaj więcej

I URODZINY PROGRAMU ZGRANI ZIELONOGÓRZANIE 50+

Utworzono: Środa 17 Czerwiec 2015, 12:25

17 czerwca mija dokładnie rok od wprowadzenia Programu ZGrani Zielonogórzanie 50+. Pamiętamy, że już w pierwszym dniu, czyli 17czerwca 2014 roku w naszym biurze w Ratuszu przyjęliśmy 150 wniosków. Dziś mamy już ponad 20.000 wydanych kart!!! Gorąco dziękujemy wszystkim za ten rok, za tak liczne zainteresowanie programem, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za ogromne dowody sympatii z Waszej strony, to one utwierdziły nas w przekonaniu, że program idealnie wpasował się w potrzeby Zielonogórzan po 50 roku życia. W tym miejscu pragniemy również podziękować Naszym Partnerom, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do atrakcyjności programu. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na kolejny rok, bo tylko z Wami ten program ma sens. Ekipa ZGrani Zielonogórzanie 50+

Czytaj więcej

Rozdanie Certyfikatów

Utworzono: Piątek 13 Marzec 2015, 13:15

19.000 to numer Karty ZGrani Zielonogórzanie 50+, jaki wręczyliśmy Pani Krystynie Postrożnej w Hotelu Ruben dnia 12 marca 2015r. Było uroczyście i jak zwykle bardzo miło. Prezydent Janusz Kubicki serdecznie podziękował nowym Partnerom, którzy przystąpili do Programu, wręczając im Certyfikaty.

Czytaj więcej

Trochę statystyki

Utworzono: Piątek 30 Styczeń 2015, 09:16

Minęło już przeszło 7 miesięcy od momentu wejścia Programu ZGrani Zielonogórzanie 50+. Do dziś wydaliśmy już blisko 18.000 kart. Zainteresowanie programem nie słabnie, nadal napływają do nas wnioski z połączonej Gminy Zielona Góra. Dziękujemy Wam za to! Tych, którzy jeszcze nie mają karty zachęcamy do składania wniosków w formie elektronicznej lub do odwiedzenia naszych punktów. Ekipa Zgrani Zielonogórzanie 50+

Czytaj więcej

Wesołych Świąt

Utworzono: Wtorek 23 Grudzień 2014, 12:26

Wszyscy ZGrani do Wigilijnego stołu razem zasiadamy, Nadszedł czas świętowania, kolędowania oraz życzeń składania. Niech te Święta będą magiczne, miłe i zdrowe, A prezenty pod choinką kolorowe. Niech uciekną smutki i radość w sercach zagości, Anioł niech odgania wszelkie przeciwności. A w Nowym Roku 2015 kartę ZGrani 50+ ze sobą zawsze noś, A szczęście przepełni Cię na wskroś.

Czytaj więcej

 1 | 2